Jest trenerem i ekspertem ds. rozwoju i miękkiego HR, odpowiadała m.in. za programy rozwojowe w Tesco. Jest akredytowanym coachem ACC. Prowadzi szkolenia miękkie, menadżerskie oraz treningi team building oparte na grach integracyjnych. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu komunikacji – szczególnie międzykulturowej. Szkoli po polsku i angielsku.

Przez 4 lata pracowała jako samodzielny specjalista ds. szkoleń i rozwoju w Tesco, zarządzając oraz aktywnie uczestnicząc w procesach podnoszenia kompetencji miękkich i menadżerskich 80-osobowej kadry kierowniczej.

Jako akredytowany coach (ACC) przeprowadziła też 450 sesji coachingowych dla klientów indywidualnych i ponad 250 dla klientów korporacyjnych

Od 2010 działa jako konsultant i trener w projektach dot. zarządzania zespołem oraz rozwoju kompetencji kierowniczych. Specjalizuje się w warsztatach z obszaru budowania relacji w biznesie.

Prowadziła szkolenia dla:

Arcelor, Pracuj.pl, Credit Suisse, Urząd m. st. Warszawy, Polpharma, Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, ZUS, TESCO, PKP, PARP, Inkubator Przedsiębiorczości, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego, Volvo, Rosti, Projekt Erasmus +, BorgWarner, HP, Argus, Magneti Marelli, Jagatemp, Kruszwica, InnoEnergy, Europejski Instytut Outsourcingu, Impel

Jaki ma styl pracy?

  • Pracuje w sposób dynamiczny, bezpośredni i z dużą dawką humoru.
  • Buduje z grupami partnerskie relacje będące podstawą wymiany doświadczeń.
  • Mocno angażuje grupę w dyskusje stawiając liczne otwarte pytania.
  • Stosuje na szkoleniach techniki coachingowe.
  • Wykorzystuje gry szkoleniowe
Dominika Zielińska
5 (100%) 2 votes