Mirosław Dudziński

MirekPrzez 13 lat zajmował się rozwojem kompetencji pracowników i menedżerów jako HR menedżer, trener wewnętrzny i szef szkoleń w Danone, Jeronimo Martins, Pepsi i Skanska. Tworzył i wdrażał strategie szkolenia i rozwoju pracowników.

Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami HR, w tym w budowaniu struktury trenerów wewnętrznych.

Specjalizuje się w projektach doradczych dot. 360 stopni, modeli kompetencji, warsztatów dot. przywództwa, budowania zespołów w oparciu o narzędzia rozwojowe Extended Disc, SHL, Hogan czy Facet 5.

Ukończył Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, jest certyfikowanym trenerem szkoły trenerów biznesu TROP oraz coachem ICC. Jest absolwentem podyplomowych studiów Solvay Brussels School – Executive Program for Real Estate Professionals oraz Podyplomowych Studiów Ekonomicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Poza pracą dla klientów biznesowych, rozwija warsztat terapeutyczny w szkole Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej w Instytucie Integralnej Psychologii Gestalt w Krakowie. Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną dla osób dorosłych. Prywatnie pasjonat jazdy konnej.

Prowadziła szkolenia dla:

Faurecia Grójec, Business Lease, WSiP , Sodexo, PKO BP, Norwich Union, RWE, Polpharma, Kancelaria Ćwik i Partnerzy, T- Mobile, Novartis, Auchan, Siemens.

Jaki ma styl pracy?

  • Rzeczowy, ciepły, wnikliwy, nastawiony na praktyczne wdrożenie różnych koncepcji
  • Ma wiele odniesień, praktycznych przykładów z realnych sytuacji biznesowych z różnych branż
  • Stawia na pogłębione omówienie świeżych doświadczeń lub symulacji
  • Łączy rozumienie biznesu i reguł współczesnej psychologii
Mirosław Dudziński
Oceń stronę