Zapraszamy do kontaktu z Dominiką:

dominika.z@szkolenia-menedzerskie.pl

Dominika Zielińska – Ramian jest trenerem i ekspertem ds. rozwoju i miękkiego HR. Nim została trenerem Training Projects, odpowiadała m.in. za programy rozwojowe dla 80 menedżerów Tesco. Jest akredytowanym coachem ACC. Prowadzi szkolenia miękkie, menadżerskie oraz treningi team building oparte na grach integracyjnych. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu komunikacji – szczególnie międzykulturowej. Szkoli po polsku i angielsku.

Przez 4 lata pracowała jako samodzielny specjalista ds. szkoleń i rozwoju w Tesco, zarządzając oraz aktywnie uczestnicząc w procesach podnoszenia kompetencji miękkich i menadżerskich 80-osobowej kadry kierowniczej.

Jako akredytowany coach (ACC) przeprowadziła też 450 sesji coachingowych dla klientów indywidualnych i ponad 250 dla klientów korporacyjnych

Od 2010 działa jako konsultant i trener w projektach dot. zarządzania zespołem oraz rozwoju kompetencji kierowniczych. Specjalizuje się w warsztatach z obszaru budowania relacji w biznesie.

Dominika Zielińska – Ramian prowadziła szkolenia dla:

ArcelorMittal, Microsoft, Pracuj.pl, Credit Suisse, Urząd m. st. Warszawy, Polpharma, Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, ZUS, TESCO, PKP, PARP, Inkubator Przedsiębiorczości, Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego, Volvo, Rosti, Projekt Erasmus +, BorgWarner, HP, Argus, Magneti Marelli, Jagatemp, Kruszwica, InnoEnergy, Europejski Instytut Outsourcingu, Impel

Jaki ma styl pracy?

  • Pracuje w sposób dynamiczny, bezpośredni i z dużą dawką humoru.
  • Buduje z grupami partnerskie relacje będące podstawą wymiany doświadczeń.
  • Mocno angażuje grupę w dyskusje stawiając liczne otwarte pytania.
  • Stosuje na szkoleniach techniki coachingowe.
  • Wykorzystuje gry szkoleniowe
4.6/5 - (7 votes)