Szkolenie sprzedażowe

Nasi trenerzy sprzedaży

Gerard Sigmundzik

Trener i coach ICF, wcześniej przez 18 lat menedżer sprzedaży m.in. w Kompanii Piwowarskiej. Prowadzi warsztaty sprzedażowe i coaching dla handlowców.

Rafał Szczepanik

Jeden z założycieli Pracuj.pl, przez 6 lat wiceprezes. Zdobył na nartach oba bieguny, wszedł na ośmiotysięcznik.
Od 2000 r. prowadzi szkolenia menedżerskie.

Kontakt

By otrzymać ofertę i książkę "Budowanie kultury innowacyjności", napisz na kontakt@szkolenia-menedzerskie.pl, zadzwoń pod 537-370-573, lub zostaw numer telefonu:

Nazwa Twojej firmy:

Imię i nazwisko:

Szukam szkolenia dot. umiejętności:
menedżerskichhandlowych, negocjacyjnychosobistych, interpersonalnychSzukam szkolenia:

Klienci o nas

 • Szkolenia są bardzo dobrze merytorycznie przygotowane, a klient może liczyć na zaangażowanie i progesjonalizm.
  Agnieszka Wodecka, HR Manager, KappAhl
 • Projekty były przeprowadzone z najwyższą starannością, dbałością o nasze potrzeby i założone cele.
  Joanna Szmycińska - Słowik, Specjalista ds. HR, Mondi Świecie
 • Profesjonalizm trenerów i ich elastyczność pozwoliły osiągnąć cele szkolenia. Otrzymaliśmy też wiele wsparcia w kwestiach organizacyjnych.
  Monika Kamińska, Hewlett-Packard
 • Trener wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale też zaangażowaniem wykraczającym poza warunki umowy.
  Izabela Wojciechowska, Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju, Neuca
 • Trenerka wykazała się dużym doświadczeniem w dopasowaniu elementów szkolenia do potrzeb grupy i założonych celów.
  Sławomir Łagowski, Kierownik Działu Personalnego, Sanofi-Aventis
 • Szkolenie cechowało się profesjonalizmem i bardzo dobrą organizacją, dużym zaangażowaniem trenerów, wysoką jakością i miłą atmosferą.
  Marek Piętka, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Osobowych, UNIQA
 • Realizując każdy z projektów, otrzymywaliśmy szeroką ofertę możliwości. Trenerzy dysponowali wieloma autorskimi metodami i bez problemu dopasowywali je do naszych potrzeb.
  Ewa Mazur, Sp. ds. personalnych, Eaton Automotive
 • Uzyskana na szkoleniu wiedza oraz przykłady z doświadczeń trenerów są wykorzystywane przez uczestników w naszej rzeczywistości biznesowej.
  Magdalena Ciesielka, Menedżer ds. Personalnych, Nordzucker Polska
 • Szkolenie było dopasowane do konkretnych potrzeb, które wzięto pod uwagę w najmniejszych szczegółach. Trenerzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i elastycznością.
  Joanna Komorniczak, HR Business Partner, Novartis Poland
 • Podkreślić należy profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie trenerów. Wszystkie założenia i cele projektu zostały zrealizowane.
  Michał Rybak, Członek Zarządu, Luxmed

Nasi trenerzy prowadzili ten program dla:

ING, Cersanit, Pracuj.pl. Echo Investment, Volvo, Nike, Novartis, Hochland, TVP, Decathlon, Wurth, Auchan

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 2000 r. prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

ANDRZEJ KOSZYK

Były menedżer marketingu, szef zespołów handlowych, od kilkunastu lat konsultant i trener. Prowadzi szkolenia dla menedżerów, prezenterów i trenerów.

Z przyjemnością informujemy, że wg. Rankingu Firm Szkoleniowych jesteśmy jedną z trzech najlepszych  firm oferujących szkolenia sprzedażowe. Dziękujemy Państwu – naszym Klientom. Zobacz ranking.

Prowadzimy warsztatowe, coachingowe i symulacyjne szkolenia sprzedażowe dla pracowników firm produkcyjnych, usługowych, handlowych w sektorze b2b i b2c.Oferujemy też indywidualny coaching handlowy – także w czasie wizyt u Państwa klientów.

Nasi trenerzy to byli handlowcy i menedżerowie sprzedaży – praktycy tematyki sprzedażowej.

Szkolenia sprzedażowe – tematyka

 • Proces i techniki sprzedaży
 • Negocjacje
 • Sprzedaż – poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań dla istniejących ograniczeń
 • Sprzedaż przez telefon
 • Obrona ceny w procesie sprzedaży
 • Budowanie trwałych związków i relacji z klientami
 • Analiza transakcyjna w sprzedaży
 • Sprzedaż doradcza i praca z kluczowymi klientami
 • Zarządzanie czasem dla handlowców pracujących w terenie i stacjonarnych
 • Prezentacje sprzedażowe – prowadzenie prezentacji dla małych i dużych grup

Obsługa klienta i działania po-sprzedażowe

 • Praca z klientem w punkcie sprzedaży
 • Praca z klientem b2b
 • Typologia klientów (oparta na teorii Junga – 4 dominujące osobowości klientów)
 • Telefoniczna obsługa klienta i telemarketing handlowy i posprzedażowy
 • Pogłębianie i poszerzanie sprzedaży
 • Budowanie relacji z klientami
 • Obsługa reklamacji

Zarządzanie sprzedażą i zespołem handlowym

 • Zarządzanie zespołem handlowym – rola i zadania szefa
 • Optymalizacja pracy handlowca i działu sprzedaży – efektywna organizacja zadań, rynku, procesu handlowego
 • Motywowanie pozafinansowe i finansowe w działach sprzedaży
 • Coaching sprzedażowy – w terenie (u klienta) i w biurze
 • Rozwiązywanie konfliktów i problemów w zespole sprzedaży
 • Kształtowanie strategii handlowej firmy – gra symulacyjna Sales Simulation

Zapraszamy na szkolenia sprzedażowe prowadzone przez osoby, które wiele lat temu zaczynały swoją drogę jako handlowcy (w koncernach FMCG, farmacji i IT), potem były regionalnymi kierownikami sprzedaży aż w końcu awansowali na stanowiska dyrektorów sprzedaży – by wreszcie zrobić certyfikację coacha i zostać trenerami. Na naszych szkoleniach nie spotkasz trenerów – teoretyków.

Nasi trenerzy prowadzący szkolenia sprzedażowe znaleźli się w gronie 22 najlepszych polskich trenerów – Ranking Najlepszych Trenerów Biznesu.

Na dobry początek: upominek książkowy

Nasza książka „Budowanie kultury innowacyjności” to 300 stron studiów przypadku i narzędzi dla menedżerów HR i szkoleń. Prześlemy ją Państwu razem z ofertą, by pokazać nasze doświadczenie – na przykładzie 12 projektów zrealizowanych dla 12 naszych klientów. Książkę wysyłamy bezpłatnie – jej dystrybucja to część działalności non profit Fundacji Training Projects.

Szkolenie sprzedażowe
4.9 (98.18%) 11 votes

Analiza potrzeb handlowców

Nasze szkolenia sprzedażowe dostosowujemy każdorazowo do specyfiki szkolonego zespołu, branży w której działa klient itp. Wszystkie szkolenia sprzedażowe przygotowywane są w oparciu o analizę potrzeb firmy i uczestników.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem bliżej naszych programów i metod pracy – prosimy o kontakt. Przeprowadzimy krótką rozmowę, w której zapytamy Państwa o oczekiwania wobec szkolenia i specyfikę grupy sprzedawców. Po tej rozmowie przygotujemy wstępny zarys oferty i program szkolenia. Zaprezentujemy też trenerów, których rekomendujemy do Państwa projektu. Wówczas będą Państwo mogli ocenić, czy nasze szkolenia są warte dalszej analizy: bliższego określenia potrzeb i doprecyzowania programu cyklu rozwojowego lub pojedynczych warsztatów.

Szkolenia sprzedażowe prowadzone przez naszych trenerów są ciekawe, interaktywne, ale przede wszystkim skuteczne. W sprzedaży, jak nigdzie indziej, istotny jest przecież wynik. Z tego właśnie powodu staramy się wspierać szkolenia innymi działaniami: coachingiem sprzedażowym, doradztwem związanym z organizacją działu sprzedaży, itp. Wiemy bowiem, że pojedynczy, dwudniowy warsztat nie przełoży się na wyniki sprzedażowe tak, jak mądrze skonstruowany, długofalowy program rozwojowy. Z większością naszych klientów wspólnie rozwijamy umiejętności sprzedażowe ich handlowców, pracując z nimi od wielu lat. Zapraszamy do zapoznania się z opisami projektów, w których rozwijaliśmy umiejętności sprzedażowe handlowców i potencjał menedżerski szefów sprzedaży.

Zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych trenerów prowadzących szkolenia sprzedażowe. Wsłuchamy się w Państwa potrzeby i oczekiwania, a potem wspólnie wypracujemy koncepcję rozwoju Państwa zespołu sprzedaży.