Zapraszamy na szkolenia menedżerskie (prowadzimy szkolenia tradycyjne oraz online) wyróżnione aż w trzech ostatnich rankingach firm szkoleniowych – w każdym z nich zajęliśmy miejsce na podium, w tym trzecie miejsce w kategorii „szkolenia z zarządzania i przywództwa” oraz drugie w kategorii „rozwój osobisty i interpersonalny”  (więcej o rankingach).

Szkolenia menedżerskie – trenerzy

 1. Trenerzy prowadzący nasze warsztaty znaleźli się w rankingu 22 najlepszych polskich trenerów.
 2. Nasi trenerzy to byli członkowie zarządu, dyrektorzy personalni lub szefowie sprzedaży w znanych polskich firmach i wiodących korporacjach.
 3. Nasi szkoleniowcy to osobowości. Poza pracą menedżera i trenera, ma też drugą twarz: polarnika, kapitana jachtowego, autora powieści kryminalnych. Prowadząc warsztaty, angażują swoje pasje do wzbogacania zajęć. Czy zarządzanie ekspedycją na biegun ma coś wspólnego z zarządzaniem projektem…
 4. Mamy stały zespól trenerski – od lat ten sam (nie korzystamy z tzw. wolnych strzelców). To daje nam możliwość dbania o jakość i powtarzalny standard np. w projektach liczących kilkaset dni szkoleń menedżerskich.
 5. Jesteśmy autorami sześciu książek i ponad stu tekstów dotyczących zarządzania, przywództwa i pracy szefa (publikowanych m.in. w Manager Magazine, Rzeczpospolitej, Pulsie Biznesu, Personel i Zarządzanie).

Warsztaty menedżerskie – nasze podejście

 1. Nasze szkolenia menedżerskie to rozwój przez doświadczenie: symulacje strategiczne, gry, ćwiczenia oddające specyfikę codziennej pracy i zadań menedżera.
 2. Treningi wzbogacamy narzędziami, które sprawdziliśmy sami – pracując jako menedżerowie. Wzmacniamy wdrażanie wiedzy ze szkolenia przetestowanymi metodami i narzędziami.
 3. Nasza domena to szkolenia zamknięte, zaprojektowane zgodnie z potrzebami Państwa firmy. Budowanie programu rozpoczynamy od analizy potrzeb.
 4. Posiadamy narzędzia pozwalające na pogłębioną analizę potrzeb (m.in. należący do nas portal HRmapa.pl). Szkolenia wspomagamy więc często badaniami z zakresu motywacji czy kultury organizacyjnej, a także projektami Development Center.
 5. Projektami i klientami opiekują się u nas tylko najbardziej doświadczeni trenerzy. Nie zatrudniamy handlowców. Na spotkaniu z Państwem nie pojawi się niedoświadczony sprzedawca, ale osoba z dużym doświadczeniem menedżerskim i szkoleniowym.

Długofalowe programy rozwojowe

 1. Specjalizujemy się w kompleksowych programach rozwojowych dla pracowników i menedżerów. Projektujemy długie cykle szkoleniowe, które oprócz umiejętności miękkich (kreatywność, motywowanie czy coaching), obejmują też tematy twardsze (zarządzanie strategiczne, finanse dla niefinansistów), oraz wsparcie mentorskie, doradcze i coachingowe.
 2. Znani jesteśmy z wieloletniej, stałej współpracy z klientami – wspierając Państwa pracowników od momentu rekrutacji, aż do osiągnięcia wysokiej pozycji menedżerskiej. Z dużą częścią naszych klientów pracujemy wspólnie od ponad dziesięciu lat.
 3. Tworząc programy rozwojowe, jesteśmy nie tylko dostawcą szkoleń menedżerskich. Pełnimy rolę partnera zarządu w definiowaniu celów strategicznych HR, projektowaniu planów i budżetów, komunikowaniu planów rozwojowych pracownikom, rozwiązywaniu nagłych kryzysów i kreowaniu innowacyjnych pomysłów związanych z zarządzaniem ludźmi.
 4. Uczestnicy dużych cykli szkoleniowych korzystają nie tylko z warsztatów, ale też dodatkowych elementów rozwojowych. Mają dostęp do testów osobowościowych w HRmapa.pl, otrzymują krótkie filmy edukacyjne, a także książki menedżerskie naszych trenerów (na życzenie – z osobistymi dedykacjami). Grają też w zaawansowane strategiczne gry symulacyjne znane m.in. z programów MBA. Wreszcie, otrzymują wsparcie coachingowe (zdalne i w miejscu pracy), narzędzia planistyczno decyzyjne, biorą udział w spotkaniach typu follow-up, scenariuszowych wyjazdach team building itp.
 5. Pracodawca korzystający z większych programów szkoleniowych (min. 10 dni) może skorzystać z dotacji Fundacji Training Projects (wynosi tylko 30%, lecz nie wiążą się z nią formalności, a decyzja o przyznaniu wydawana jest w ciągu 3 dni). Dotacje nie dotyczą firm międzynarodowych, firm z mazowieckiego i zatrudniających ponad 2000 osób.
4.8/5 - (98 votes)