Wszystkie nasze szkolenia (listę tematów znajdziesz tutaj) prowadzimy także w formule indywidualnych warsztatów mentorskich (dla pojedynczych osób, par lub trójek uczestników). Nie prowadzimy szkoleń otwartych dla większych grup. Dlaczego? Gdy każdy uczestnik pochodzi z innej firmy i ma inne problemy, to jak uczenie angielskiego gdy na sali szkoleniowej siedzi początkujący ośmiolatek, student anglistyki oraz zawodowy tłumacz symultaniczny…

Warsztaty indywidualne realizujemy zdalnie (Zoom, Teams, Meet) w formule warsztatowo – narzędziowo – wdrożeniowej. Każde szkolenie składa się z 2 dni zajęć i kosztuje 3000zł netto +23% VAT), łącznie za oba dni. Ta sama cena dotyczy jednej, dwóch lub max trzech uczestników. Jeśli więc znajdziesz dodatkową osobę, lub dwie osoby, chcące uczestniczyć w tym samym programie (my niestety nie rekrutujemy do grup), w tym samym terminie, koszt na osobę osobę mocno się zmniejszy.

Każdy dzień programu to 7h nauki, w tym 4h pracy z trenerem na żywo. Każdy dzień składa się:

1. Materiał do lektury indywidualnej przedszkoleniowej (by na zajęciach zminimalizować udział teorii poniżej 10% czasu warsztatu) (czeka Cię ok. 1h mocno skondensowanej lektury).

2. Sesja warsztatowa zdalna (ok. 3,5 do 4h zajęć na żywo z trenerem):

  • Narzędzie menedżerskie, planistyczne lub decyzyjne wspierające temat spotkania – prezentacja narzędzia i przekazanie Ci licencji do stosowania go w pracy.
  • Dyskusja – adaptacja poznanego narzędzia do specyfiki Twojej firmy i sytuacji zawodowej, zaplanowanie zastosowania go w Twojej pracy
  • Ćwiczenie zastosowania narzędzia (np. rozwiązanie zgłoszonego przez Ciebie problemu, scenka w której przećwiczysz kluczowe umiejętności itp)
  • Omówienie ćwiczenia – feedback od trenera
  • Omówienie zgłoszonych przez Ciebie sytuacji, problemów lub pytań

3. Zadanie poszkoleniowe indywidualne (otrzymasz je na koniec pierwszego dnia szkolenia). Będzie to Twoje pierwsze samodzielne wdrożenie poznanego narzędzia do faktycznych zadań realizowanych w pracy (praca z narzędziem zajmie Ci ok 2h).

Drugi dzień szkolenia odbędzie się od 1 do 3 tygodni po pierwszym – byś miał czas zrealizować zadanie. W drugim dniu także czeka Cię 4h pracy z trenerem, 1h lektury przedszkoleniowej, 2h pracy własnej poszkoleniowej. Różnica polega jedynie na tym, że na początku drugiego spotkania z trenerem omówicie sobie zadanie wdrożeniowe: sukcesy, problemy, wątpliwości…

Podsumowując, zaplanuj sobie dwa półdniowe bloki pracy z trenerem, oraz łącznie ok 6h pracy własnej, realizowanej w dowolnym czasie.

Jeśli chcesz zamówić takie szkolenie, na początek napisz nam:

  • w jakiej firmie pracujesz (nazwa, branża) i na jakim stanowisku (główny zakres obowiązków)
  • jakie tematy, lub problemy chcesz z nami omówić, na jakie pytania uzyskać odpowiedź.
  • jeśli oczekujesz szkolenia w języku angielskim – zaznacz to.

To pozwoli nam skierować Cię do optymalnego trenera. Co prawda każdy z naszych szkoleniowców ma min. 15 lat doświadczenia menedżerskiego i min. 10 lat praktyki trenerskiej. Jednak jedni specjalizują się w tematyce handlowej, inni w rozwoju przywódczym, jeszcze inni w kompetencjach osobistych…

Prześlij te informacje na adres otwarte@szkolenia-menedzerskie.pl, załącz swój telefon, a jeden z naszych trenerów skontaktuje się z Tobą porozmawiać o szczegółach.

5/5 - (3 votes)