Zapraszamy na nasze warsztaty dla liderów i menedżerów zespołów i projektów. Nasze warsztaty z zarządzania i przywództwa zostały wyróżnione aż w trzech ostatnich rankingach firm szkoleniowych – w każdym z nich zajęliśmy miejsce na podium (więcej o rankingach).

Proponujemy dopasowane do Państwa potrzeb szkolenia z zarządzania zespołami (tradycyjne lub online), które obejmować mogą następujące zagadnienia:

 1. Przywództwo, rola lidera i budowanie autorytetu szefa
 2. Budowanie i rozwój zespołu, organizowanie pracy w zespole, role zespołowe
 3. Motywowanie pozafinansowe
 4. Komunikacja menedżerska: rozmowy coachingowe, oceniające, feedback, itp.
 5. Trudne sytuacje w pracy z podwładnymi: konflikty, dyscyplinowanie, nagany i krytyka,
 6. Delegowanie zadań, celów i uprawnień
 7. Coaching i rozwój podwładnych
 8. Zarządzanie organizacją pracy w zespole, efektywność zadaniowa
 9. Budowanie kultury innowacyjności
 10. Kreowanie samodzielnych zespołów – odchodzenie od mikro-zarządzania

Szkolenia prowadzimy w formule zamkniętej lub indywidualnej (jednoosobowej) co pozwala nam dopasować program warsztatów do konkretnych potrzeb Państwa firmy.

Szkolenia zarządzanie zespołem – różne branże i funkcje

Nasze warsztaty dla menedżerów i liderów zespołów dostosowujemy do specyfiki branży i dziedziny zawodowej, w której specjalizują się uczestnicy. Najczęściej pracujemy dla:

 1. Menedżerów sprzedaży. Szkolenia prowadzącą wówczas trenerzy, którzy mają osobiste doświadczenie w pracy szefa sprzedaży w wiodących firmach FMCG, handlowych, farmaceutycznych, IT lub przemysłowych. Przez lata z sukcesami zarządzali oni zespołami przedstawicieli, tworzyli struktury i strategie handlowe.
 2. Menedżerów projektów. Szkolenia dla tych grup prowadza trenerzy z doświadczeniem w kierowaniu dużymi, także międzynarodowymi, grupami projektowymi. Skupiamy się wówczas na specyfice zarządzania w zespołach projektowych.
 3. Mistrzów, brygadzistów i kierowników produkcji. Tu proponujemy trenerów, którzy sami pracowali jako kierownicy produkcji albo menedżerowie projektów w firmach produkcyjnych. Nasze doświadczenia pochodzą głównie z branż automotive, stalowych, produkcji żywności, chemicznych i paliwowych, budownictwa oraz farmacji.
 4. Menedżerów zespołów biznesowych: marketingu, HR, IT, finansów, logistyki. Te szkolenia prowadzą osoby z doświadczeniem w pracy na szczeblu członka zarządu lub dyrektora departamentu w dużych firmach.

Gry, filmy i studia przypadków z zarządzania zespołami

Nasze szkolenia i warsztaty mają formę interaktywnych i praktycznych spotkan, w których zdecydowaną większość czasu poświęcamy na:

 • Ćwiczenia z wykorzystaniem konkretnych narzędzi pracy menedżera. Uczestnicy pracują z nimi, analizując realne sytuacje z pracy w swoim zespole, w swoich własnych projektach,  analizując postawy czy motywacje swoich faktycznych podwładnych. Na koniec szkolenia dysponują więc zarówno narzędziem, jak i rozwiązaniami aktualnych problemów.
 • Inspirujące studia przypadków rzeczywistych firm. Prowadzący dzielą się ciekawymi przypadkami z własnej praktyki menedżerskiej, jak i przykładami z życia znanych firm z Polski i świata. Od Forda i General Electric, przez 3M i Ryanair, po Google i Pracuj.pl
 • Symulacje realnych zadań menedżera: rozmów oceniających, podejmowania trudnych decyzji, rozwiazywania problemów w projektach itp.
 • Zaawansowane przestrzenne (a czasem plenerowe) i planszowe gry menedżerskie. W naszym portfolio znajduje się blisko 100 gier dot. komunikacji, przywództwa, ról zespołowych, motywowania, rozwiazywania problemów, podejmowania decyzji, zarządzania projektami i innowacyjności.
 • Krótkie, pasjonujące filmy dot. psychologii pracy w zespole i podejmowania decyzji – m.in. z serii „Pułapki umysłu” National Geographic.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach, a potem przygotujemy wstępną ofertę i program szkolenia „zarządzanie zespołem” dla Państwa pracowników.

4.8/5 - (67 votes)