Fundacja Training Projects zaprasza do wspólnego wspierania polskich organizacji charytatywnych i społecznych. Weź udział w naszej akcji i razem zróbmy coś dobrego dla sektora NGO

Jak razem możemy pomóc wybranemu przez Ciebie stowarzyszeniu lub fundacji?  Jeżeli zdecydujesz się zamówić jedno z naszych szkoleń, zapłać nam tylko 50% ceny – a drugie 50% wpłać na konto wybranej organizacji społecznej. Na przelewie dla tej organizacji daj tytuł „darowizna na cele statutowe – Akcja Szkolenie za Darowizną”, a potem prześlij nam skan przelewu na adres

rafal@szkolenia-menedzerskie.pl.

Otrzymasz wówczas 50% rabatu od ceny naszych warsztatów.

Oto lista organizacji, które możesz wesprzeć (sam zdecyduj, którą wybierasz):

  • Uniwersytet Dzieci (ogólnopolski program edukacji kreatywnej i społecznej dla dzieci 7-16 lat, uniwersytetdzieci.pl)
  • Fundacja Jagoda, pomaga osobom poparzonym i cierpiącym na powikłania w wyniku choroby oparzeniowej, fundacja-jagoda.pl.
  • Fundacja Niesiemy Nadzieję, wspiera chorych na mukowiscydozę, zanik mięśni, ciężkie schorzenia genetyczne, niesiemynadzieje.pl.
  • Fundacja Najpierw Mieszkanie pomaga osobom z zaburzeniami psychicznymi w kryzysie bezdomności, dla których mieszkanie i pomoc psychologiczna są jedyną szansą na powrót do zdrowia i pełni życia społecznego. Najpierwmieszkanie.org.pl.
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Rate this post