Firma szkoleniowa Training Projects serdecznie zaprasza Państwa do udziału w projekcie charytatywnym  „HR dzieciom”, którego celem jest wsparcie finansowe dzieci z domów dziecka.

Wśród firm, które wezmą udział w projekcie, wylosujemy:

  • 3 bezpłatne, jednodniowe szkolenia zamknięte dla pracowników działów HR (w ramach każdego szkolenia zapraszamy do 15 uczestników z wylosowanej firmy) – w formie warsztatów lub gier symulacyjnych, na dowolny z tematów znajdujących się w ofercie naszej firmy
  • 10 pełnych rocznych abonamentów na wszystkie usługi w portalu HRmapa.pl

Zasady projektu są bardzo proste:

1. zorganizuj wśród swoich pracowników (działu HR, całej firmy – dowolnie) zbiórkę środków na wybrany przez Ciebie dom dziecka. Taka zbiórka nie wymaga żadnej zgody – gdyż w myśl prawa zbiórka wśród pracowników, na zamkniętym terenie zakładu pracy, nie jest zbiórką publiczną

2. Zebrane środki (kwota nie ma znaczenia) przekaż dla dowolnie wybranego domu dziecka z województwa śląskiego. W dowolny sposób – np. przelew.

3. prześlij nam do 20 grudnia 2014 informację (na adres kontakt@symulacje.edu.pl) że przekazałeś środki na dom dziecka – podaj nazwę/adres wybranego domu dziecka, oraz imię i nazwisko oraz adres e-mail osoby z działu HR odpowiedzialnej za zbiórkę.

I to wszystko. 21 grudnia w drodze losowania wyłonimy 10 firm, które dostaną roczny bezpłatny abonament na wszystkie usługi w HRmapa.pl oraz 3 firmy, które otrzymają od nas 1 dzień szkolenia zamkniętego (dla grupy do 15 pracowników działu HR) gratis.

Zapraszamy do udziału w projekcie,

Zespół Training Projects.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rate this post