Najciekawsze teksty z naszego bloga:

Pilna zmiana zachowań handlowców 0zł w budżecie HR – Najciekawsze wdrożenia HR 2018

– Albo w ciągu kwartału całkowicie zmienimy zachowania naszych sprzedawców, albo konkurencja odbierze nam rynek – powiedział nam klient. Jego firma była w przededniu rewolucji: nowe przepisy za kwartał przewrócą rynek do góry nogami, ale handlowcy wciąż nie byli na to gotowi. Co zrobić, gdy handlowcy mają już przesyt szkoleń, z bieżącej pracy można ich wyrwać tylko na 2 dni, a budżet HR wynosi 0zł?

Rekordowa biznesowa gra symulacyjna

24 drużyny, 6000 pionków i drugie tyle monet, 14m2 plansz do gry. Training Projects przeprowadziło największą biznesową grę symulacyjną w polskiej historii. 140 przedstawicieli medycznych i pracowników marketingu dużego koncernu przez 4 godziny sprawdzało się w roli decydentów i strategów na wykreowanym przez trenerów rynku.

Największe błędy menedżerów HR – błąd 8

Jeśli szef HR tworzy pakiet motywacyjny tylko w oparciu o swoją intuicję, a nie zdiagnozowane potrzeby pracowników, może nie trafić w ich preferencje. Wówczas jego wysiłek i poniesione koszty pójdą na marne. To tak, jakby kelner, który lubi wołowinę, postawił talerz z pieczenią przed jaroszem.

Rate this page