renataCertyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich.Jej specjalnością jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania.

Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta.

Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

Pasjonatka sztuki, architektury. Swoja pasję do śpiewu i grafiki wykorzystuje podczas szkoleń z wystąpień publicznych i budowania swojej marki do pracy nad swoim głosem i językiem ciała.

Prowadziła szkolenia m.in:

Hewlett Packard, Polpharma, Urząd Miejski w Gdańsku, Pracuj.pl, Ministerstwo Finansów, Credit Suisse, Dell, Bosch Siemens, Bank Zachodni WBK, Budimex, Coca-Cola, Delphi, Disney, Eaton Automotive, Gothaer, Gemius SA, Nike, Tikkurila, Frigoglass, Totalizator Sportowy, Kaufland

Jaki ma styl pracy?

  • Stosuje na szkoleniach techniki coachingu indywidualnego i grupowego
  • Pracując nad rozwojem zawodowym uczestników, mocno akcentuje równowagę między życiem prywatnym a zawodowym
  • Używa wielu przykładów ze swojej osobistej praktyki menedżera i marketingowca
  • Pracuje miękko, partnersko i relacyjnie
Rate this page