Dyplom lub certyfikat

Kontakt

By otrzymać ofertę i książkę "Budowanie kultury innowacyjności", napisz na kontakt@szkolenia-menedzerskie.pl, zadzwoń pod 537-370-573, lub zostaw numer telefonu:

Nazwa Twojej firmy:

Imię i nazwisko:

Szukam szkolenia dot. umiejętności:
menedżerskichhandlowych, negocjacyjnychosobistych, interpersonalnychSzukam szkolenia:

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 2000 r. prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

ANDRZEJ KOSZYK

Były menedżer marketingu, szef zespołów handlowych, od kilkunastu lat konsultant i trener. Prowadzi szkolenia dla menedżerów, prezenterów i trenerów.

Wszyscy uczestnicy szkoleń i warsztatów mogą trzymać, na życzenie pracodawcy zamawiającego szkolenie, dyplom lub certyfikat. Muszą jednak spełnić niezbędne wymogi do jego uzyskania. Dyplom lub certyfikat może dotyczyć zarówno pojedynczego szkolenia, jak i dłuższego cyklu rozwojowego. 

Wszystkie nasze dyplomy i certyfikaty mogą być wystawione w jeżyku polskim i angielskim. Dodatkowo, na życzenie, przygotowujemy skan każdego dokumentu  – do akt personalnych pracowników. Dyplomy lub certyfikaty przekazujemy uczestnikom na koniec szkolenia (jeśli wcześniej otrzymaliśmy listę obecności z nazwiskami uczestników) lub przesyłamy pocztą na adres pracodawcy, po szkoleniu.

Dyplom ukończenia szkolenia

Dyplom potwierdza jedynie fakt uczestniczenia w szkoleniu. Nie jest on potwierdzeniem faktycznego posiadania określonego zestawu umiejętności lub wiedzy. Warunkiem uzyskania dyplomu jest bowiem jedynie uczestniczenie w min. 80% czasu zajęć  (frekwencja).

Dyplom zawierać może (do uzgodnienia na etapie zamawiania szkolenia):

  1. Nazwę instytucji wystawiającej: Fundacja Training Projects
  2. Nazwę (temat) szkolenia (nazwa uzgodniona na etapie podpisywania umowy i zamawiania szkolenia)
  3. Datę i opcjonalnie miejsce wystawienia dyplomu
  4. Imię i nazwisko oraz podpis trenera prowadzącego zajęcia

Certyfikat

Certyfikaty wystawione przez Fundację Training Projects nie mają mocy dokumentu państwowego, ani nie dają żadnych formalnych uprawnień opisanych przepisami.  Mogą jednak w wielu sytuacjach stanowić pisemne potwierdzenie kwalifikacji posiadanych przez pracownika.

Certyfikat posiada te same dane co dyplom, oraz dodatkowo informacje potwierdzającą, iż jego posiadacz zdał egzamin końcowy po szkoleniu z wynikiem pozytywnym. Oczywiście warunkiem otrzymania certyfikatu jest rzeczywiste pozytywne ukończenie egzaminu. Egzamin prowadzony jest w formie uzgodnionej z zamawiającym i adekwatnej do tematu szkolenia. Może to być pisemny (lub elektroniczny) test wiedzy, test problemowy, egzamin ustny, obrona pracy egzaminacyjnej albo symulacja zadaniowa (indywidualne development center).

Na życzenie, na certyfikacie wydrukowany może być też hasłowy (skrótowy) zakres tematyczny szkolenia, którego przedmiotem jest certyfikat. Może też być dodana liczba zrealizowanych dni szkoleniowych.

Realizacja egzaminu jest usługą dodatkowo płatną.

Dyplom lub certyfikat
Oceń stronę

Comments are closed.