Szkolenia zarządzanie zespołem

To szkolenie prowadzą:

Rafał Szczepanik

Jeden z założycieli Pracuj.pl, przez 6 lat wiceprezes. Zdobył na nartach oba bieguny, wszedł na ośmiotysięcznik.
Od 2000 r. prowadzi szkolenia menedżerskie.

Iwona Piga

Były menedżer sprzedaży w Welli
i Procter & Gamble, wcześniej pracowała
w Arcelor Mittal. Od 2005 r. trener
i menedżer projektów szkoleniowych.

Adam Pasternak

Trener zarządzania z 15 letnim doświadczeniem, kierował projektami m.in. dla Grupy Lotos, Henkel Polska, MAN Bus.

Kontakt

By otrzymać ofertę i książkę "Budowanie kultury innowacyjności", napisz na kontakt@szkolenia-menedzerskie.pl, zadzwoń pod 537-370-573, lub zostaw numer telefonu:

Nazwa Twojej firmy:

Imię i nazwisko:

Szukam szkolenia dot. umiejętności:
menedżerskichhandlowych, negocjacyjnychosobistych, interpersonalnychSzukam szkolenia:

Klienci o nas

 • Szkolenia są bardzo dobrze merytorycznie przygotowane, a klient może liczyć na zaangażowanie i progesjonalizm.
  Agnieszka Wodecka, HR Manager, KappAhl
 • Projekty były przeprowadzone z najwyższą starannością, dbałością o nasze potrzeby i założone cele.
  Joanna Szmycińska - Słowik, Specjalista ds. HR, Mondi Świecie
 • Profesjonalizm trenerów i ich elastyczność pozwoliły osiągnąć cele szkolenia. Otrzymaliśmy też wiele wsparcia w kwestiach organizacyjnych.
  Monika Kamińska, Hewlett-Packard
 • Trener wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale też zaangażowaniem wykraczającym poza warunki umowy.
  Izabela Wojciechowska, Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju, Neuca
 • Trenerka wykazała się dużym doświadczeniem w dopasowaniu elementów szkolenia do potrzeb grupy i założonych celów.
  Sławomir Łagowski, Kierownik Działu Personalnego, Sanofi-Aventis
 • Szkolenie cechowało się profesjonalizmem i bardzo dobrą organizacją, dużym zaangażowaniem trenerów, wysoką jakością i miłą atmosferą.
  Marek Piętka, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Osobowych, UNIQA
 • Realizując każdy z projektów, otrzymywaliśmy szeroką ofertę możliwości. Trenerzy dysponowali wieloma autorskimi metodami i bez problemu dopasowywali je do naszych potrzeb.
  Ewa Mazur, Sp. ds. personalnych, Eaton Automotive
 • Uzyskana na szkoleniu wiedza oraz przykłady z doświadczeń trenerów są wykorzystywane przez uczestników w naszej rzeczywistości biznesowej.
  Magdalena Ciesielka, Menedżer ds. Personalnych, Nordzucker Polska
 • Szkolenie było dopasowane do konkretnych potrzeb, które wzięto pod uwagę w najmniejszych szczegółach. Trenerzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i elastycznością.
  Joanna Komorniczak, HR Business Partner, Novartis Poland
 • Podkreślić należy profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie trenerów. Wszystkie założenia i cele projektu zostały zrealizowane.
  Michał Rybak, Członek Zarządu, Luxmed

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 2000 r. prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

ANDRZEJ KOSZYK

Były menedżer marketingu, szef zespołów handlowych, od kilkunastu lat konsultant i trener. Prowadzi szkolenia dla menedżerów, prezenterów i trenerów.

Zapraszamy na nasze warsztaty dla liderów i menedżerów zespołów i projektów. Proponujemy dopasowane do Państwa potrzeb szkolenia z zarządzania zespołami, które obejmować mogą następujące zagadnienia:

 1. Przywództwo, rola lidera i budowanie autorytetu szefa
 2. Budowanie i rozwój zespołu, organizowanie pracy w zespole, role zespołowe
 3. Motywowanie pozafinansowe
 4. Komunikacja menedżerska: rozmowy coachingowe, oceniające, feedback, itp.
 5. Trudne sytuacje w pracy z podwładnymi: konflikty, dyscyplinowanie, nagany i krytyka,
 6. Delegowanie zadań, celów i uprawnień
 7. Coaching i rozwój podwładnych
 8. Zarządzanie organizacją pracy w zespole, efektywność zadaniowa
 9. Budowanie kultury innowacyjności
 10. Kreowanie samodzielnych zespołów – odchodzenie od mikro-zarządzania

Szkolenia prowadzimy w formule zamkniętej lub indywidualnej (jednoosobowej) co pozwala nam dopasować program warsztatów do konkretnych potrzeb Państwa firmy.

Szkolenia zarządzanie zespołem – różne branże i funkcje

Nasze warsztaty dla menedżerów i liderów zespołów dostosowujemy do specyfiki branży i dziedziny zawodowej, w której specjalizują się uczestnicy. Najczęściej pracujemy dla:

 1. Menedżerów sprzedaży. Szkolenia prowadzącą wówczas trenerzy, którzy mają osobiste doświadczenie w pracy szefa sprzedaży w wiodących firmach FMCG, handlowych, farmaceutycznych, IT lub przemysłowych. Przez lata z sukcesami zarządzali oni zespołami przedstawicieli, tworzyli struktury i strategie handlowe.
 2. Menedżerów projektów. Szkolenia dla tych grup prowadza trenerzy z doświadczeniem w kierowaniu dużymi, także międzynarodowymi, grupami projektowymi. Skupiamy się wówczas na specyfice zarządzania w zespołach projektowych.
 3. Mistrzów, brygadzistów i kierowników produkcji. Tu proponujemy trenerów, którzy sami pracowali jako kierownicy produkcji albo menedżerowie projektów w firmach produkcyjnych. Nasze doświadczenia pochodzą głównie z branż automotive, stalowych, produkcji żywności, chemicznych i paliwowych, budownictwa oraz farmacji.
 4. Menedżerów zespołów biznesowych: marketingu, HR, IT, finansów, logistyki. Te szkolenia prowadzą osoby z doświadczeniem w pracy na szczeblu członka zarządu lub dyrektora departamentu w dużych firmach.

Na dobry początek: upominek książkowy

Nasza książka „Budowanie kultury innowacyjności” to 300 stron studiów przypadku i narzędzi dla menedżerów HR i szkoleń. Prześlemy ją Państwu razem z ofertą, by pokazać nasze doświadczenie – na przykładzie 12 projektów zrealizowanych dla 12 naszych klientów. Książkę wysyłamy bezpłatnie – jej dystrybucja to część działalności non profit Fundacji Training Projects.

Gry, filmy i studia przypadków z zarządzania zespołami

Nasze szkolenia i warsztaty mają formę interaktywnych i praktycznych spotkan, w których zdecydowaną większość czasu poświęcamy na:

 • Ćwiczenia z wykorzystaniem konkretnych narzędzi pracy menedżera. Uczestnicy pracują z nimi, analizując realne sytuacje z pracy w swoim zespole, w swoich własnych projektach,  analizując postawy czy motywacje swoich faktycznych podwładnych. Na koniec szkolenia dysponują więc zarówno narzędziem, jak i rozwiązaniami aktualnych problemów.
 • Inspirujące studia przypadków rzeczywistych firm. Prowadzący dzielą się ciekawymi przypadkami z własnej praktyki menedżerskiej, jak i przykładami z życia znanych firm z Polski i świata. Od Forda i General Electric, przez 3M i Ryanair, po Google i Pracuj.pl
 • Symulacje realnych zadań menedżera: rozmów oceniających, podejmowania trudnych decyzji, rozwiazywania problemów w projektach itp.
 • Zaawansowane przestrzenne (a czasem plenerowe) i planszowe gry menedżerskie. W naszym portfolio znajduje się blisko 100 gier dot. komunikacji, przywództwa, ról zespołowych, motywowania, rozwiazywania problemów, podejmowania decyzji, zarządzania projektami i innowacyjności.
 • Krótkie, pasjonujące filmy dot. psychologii pracy w zespole i podejmowania decyzji – m.in. z serii „Pułapki umysłu” National Geographic.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach, a potem przygotujemy wstępną ofertę i program szkolenia „zarządzanie zespołem” dla Państwa pracowników.

Szkolenia zarządzanie zespołem
5 (100%) 3 votes