Firma szkoleniowa Training Projects serdecznie zaprasza Państwa do udziału w nieustającej akcji „Szkolenia dla darczyńców”. Jej celem jest promocja idei wspierania organizacji non profit przez polskie. przedsiębiorstwa.

Wśród firm, które wezmą udział w akcji, co miesiąc wylosujemy:

  • jedno bezpłatne, jednodniowe szkolenie zamknięte dla pracowników działów HR (w ramach każdego szkolenia zapraszamy do 15 uczestników z wylosowanej firmy) – w formie warsztatów lub gier symulacyjnych, na dowolny z tematów znajdujących się w ofercie naszej firmy
  • 5 pełnych rocznych abonamentów na wszystkie usługi w portalu HRmapa.pl

Zasady projektu są bardzo proste:

1. Jeżeli w ostatnich 6 miesiącach wspierałeś jakąś organizacje (finansowo, rzeczowo, wolontariatem pracowniczym lub w inny sposób) – możesz przesłać nam zgłoszenie do konkursu. Zgłoszenie możesz przesyłać w dowolnym momencie – zawsze trafi ono do puli losowania w kolejnym miesiącu.

2. Organizacja, którą wspierałeś, albo też Twoja firma, musi na swojej stronie internetowej (lub w swoim blogu) opublikować krótką notkę (w dowolnej formie) potwierdzającą charakter współpracy (formę pomocy). Strona ta musi zawierać link do niniejszej strony

www.szkolenia-menedzerskie.pl/szkolenia-dla-darczyncow

Link do Państwa opisu znajdzie się w raporcie z projektu – prezentującym najciekawsze formy współpracy pomiędzy firmami a instytucjami społecznymi.

3. W zgłoszeniu muszą się znaleźć namiary do obu stron współpracy – byśmy mogli telefonicznie potwierdzić, iż takowa miała miejsce.

I to wszystko. co miesiąc w drodze losowania wyłonimy 5 firm, które dostaną roczny bezpłatny abonament na wszystkie usługi w HRmapa.pl oraz firmę, która otrzyma od nas 1 dzień szkolenia.

Zachęcamy do udziału w projekcie,

Zarząd i Trenerzy Fundacji Training Projects.

Rate this post