Ocena efektywności szkoleń

Kontakt

By otrzymać ofertę i książkę "Budowanie kultury innowacyjności", napisz na kontakt@szkolenia-menedzerskie.pl, zadzwoń pod 537-370-573, lub zostaw numer telefonu:

Nazwa Twojej firmy:

Imię i nazwisko:

Szukam szkolenia dot. umiejętności:
menedżerskichhandlowych, negocjacyjnychosobistych, interpersonalnychSzukam szkolenia:

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 2000 r. prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

ANDRZEJ KOSZYK

Były menedżer marketingu, szef zespołów handlowych, od kilkunastu lat konsultant i trener. Prowadzi szkolenia dla menedżerów, prezenterów i trenerów.

W Training Projects mierzymy efektywność szkoleń na czterech poziomach określonych przez model Donalda Kirkpatricka. Pierwszy poziom oceny jest wliczony w cenę szkolenia. Kolejne zrealizujemy na Państwa życzenie.

  • Ocena efektywności szkoleń menedżerskich, miękkich, biznesowych i handlowych na pierwszym poziomie metody Kirpatricka odbywa się na każdym szkoleniu samodzielnym (czyli nie w ramach większego cyklu) oraz na  min. co drugim ze szkoleń realizowanych w ramach większego cyklu dla danej grupie szkoleniowej. Dopuszczalne wyjątki to krótkie prezentacje i wykłady poglądowe, szkolenia inspiracyjne i integracyjne prowadzone w formie krótkich gier/zabaw, lub panele dyskusyjne i planistyczne (w tym tzw. warsztaty facilitowane)
  • Ocena efektywności na pierwszym poziomie prowadzona jest metodą ankietową, z użyciem wystandaryzowanego narzędzia zaakceptowanego przez zarząd Training Projects – arkusz oceny lub ankieta poszkoleniowa w serwisie HRmapa.pl
  • Trener prowadzący szkolenie zobowiązany jest przygotować raport podsumowujący wyniki ankiet, zawierający średnie oceny w poszczególnych kategoriach oceny szkolenia, oraz uwagi uczestników. Raport ten zostaje wysłany klientowi przez menedżera koordynującego projekt szkoleniowy, lub wydelegowaną przez niego osobę
  • Po zakończeniu cyklu szkoleniowego, lub też – w uzasadnionych przypadkach – po zakończeniu dużego etapu projektu, odbywa się – za zgoda klienta – ocena na drugim i trzecim poziomie modelu Kirpatricka. Wykorzystujemy testy papierowe lub w portalu HRmapa.pl. wyniki badania zostają udostępnione klientowi
  • Ocenę na drugim poziomie wykonuje się poprzez przeprowadzenie testu wiedzy, wypracowanego wspólnie przez zespół właściwych merytorycznie trenerów, którzy prowadzili zajęcia w ramach cyklu szkoleniowego. Test ten przeprowadza się na koniec szkolenia kończącego cykl (lub jego etap), albo podczas osobnego spotkania z grupą lub losowo wybraną jej reprezentacją (min. 5 osób)
  • Ocenę na trzecim poziomie wykonuje się na życzenie klienta i za dodatkowa opłatą – poprzez przeprowadzenie studiów przypadku, scenek lub gier menedżerskich, w których właściwi merytorycznie trenerzy obserwują zachowanie uczestników.  Ocenę tą przeprowadza się na koniec szkolenia kończącego cykl (lub jego etap), albo podczas osobnego spotkania z grupą lub losowo wybraną jej reprezentacją (min. 5 osób)
  • Raport zawierający wnioski z oceny na drugim i trzecim poziomie Kirkpatricka przekazuje się w formie pisemnej klientowi
  • Ocena na czwartym poziomie Kripatricka prowadzona jest na życzenie klienta, w czasie od 6 do 24 miesięcy po zakończeniu całego projektu szkoleniowego. Czas ten określany jest wspólnie przez menedżera koordynującego projekt i przedstawiciela klienta
  • Ocena na czwartym poziomie Kripatricka prowadzona jest przez analizę min. czterech mierników, spośród mierników wybranych na etapie określania potrzeb (należy wybrać mierniki, na które w trakcie trwania cyklu nie wpływały znacząco okoliczności zewnętrzne, np. zmiany cyklu koniunkturalnego, zmiany prawne, nowe inwestycje, zmiany w sektorze konkurencyjnym, zmiana strategii firmy itp.). Analizy dokonuje się przez obliczenie różnicy pomiędzy wartością początkową (przed rozpoczęciem cyklu) i końcową (w momencie prowadzenia pomiaru)
  • Analiza na czwartym poziomie Kripatricka prowadzona jest wspólnie przez przedstawiciela klienta i menedżera koordynującego projekt, lub osobę przez niego wydelegowaną
Ocena efektywności szkoleń
Oceń stronę

Comments are closed.