1

Powieści menedżerskie i książki biznesowe – ebooki PDF

Przeczytaj dowolną z powieści menedżerskich lub książek biznesowych autorstwa naszych trenerów. Te książki – choć napisane lekkim, żywym i przyjemnym w czytaniu językiem – stanowią poważne, profesjonalne uzupełnienie naszych szkoleń.

2

Najważniejsze w skrócie – krótkie podsumowania szkoleń

Tu znajdziesz bardzo zwięzłe streszczenia treści przekazywanych na szkoleniu. Jeśli nie masz czasu na dłuższą lekturę, a chcesz tylko szybko przypomnieć sobie najważniejsze punktu warsztatu, jednostronicowy materiał pomoże Ci odświeżyć wiedzę w kilka minut. Pliki ze streszczeniami możesz pobrać na swój dysk.

3

Filmy inspiracyjne i wykłady video

Nasz wybór 20 inspirujących lub poradnikowych filmów i wykładów znalezionych w serwisie Youtube. Filmy dot. zarządzania i przywództwa, psychologii, sprzedaży i biznesu. Kilka z nich jest po angielsku.

5

Materiały poszkoleniowe

Pliki z prezentacjami pokazywanymi na szkoleniach, dodatkowe materiały opisowe, ćwiczenia realizowane na naszych szkoleniach. Jeśli chcesz dokładniej odtworzyć sobie w pamięci to, co omawiane było w czasie warsztatu, zajrzyj tu i pobierz plik z odpowiedniej tematyki.

6

Wybrane narzędzia przydatne w zarządzaniu i biznesie

Tu umieściliśmy – do pobrania i samodzielnego wykorzystywania – kilka narzędzi planistycznych, analitycznych i decyzyjnych przydatnych w pracy menedżera, specjalisty czy handlowca.

1.5/5 - (2 votes)

Witaj w serwisie zawierającym materiały szkoleniowe, które pozwolą Ci odświeżyć i poszerzyć wiedzę ze szkolenia.

Znajdziesz tutaj:
<ol>
<li>3 książki – powieści kryminalne dla menedżerów. Jedna dotyczy zarządzania strategicznego. Druga kierowania zespołami i projektami oraz efektywności osobistej. Trzecia opisuje najczęstsze błędy popełniane przez polskich menedżerów. Udanej lektury!</li>
<li>Najciekawsze i najbardziej inspirujące filmy z polskiego i amerykańskiego serwisu Youtube – dot. rozwoju osobistego, kreatywności, przywództwa…</li>
<li>Kilka narzędzi przydatnych w pracy menedżera</li>
<li>Artykuły i materiały uzupełniające Twoją wiedzę ze szkolenia</li>
<li>Interaktywne testy osobowościowe, arkusze oceny i badania HR online – większość z nich jest bezpłatna</li>
</ol>