Najciekawsze teksty z naszego bloga:

Wojna z pracodawcą zza płotu.

Jesteś najlepszym pracodawcą w mieście. Zrekrutowałeś dobrą załogę, zainwestowałeś w liczne szkolenia. Wiążesz ze swoimi ludźmi wieloletnie plany. I nagle przy Twoim płocie ktoś stawia napis „Pracujesz tutaj? Obok powstaje zakład XXX. Przyjdź do nas po 50% podwyżki, awans, szkolenia i pakiet socjalny”. Tydzień później dwóch najlepszych inżynierów składa wypowiedzenie. „Wojna” – napisał do nas klient, gdy zobaczył ten billboard obok swojej hali produkcyjnej. „Otwarta, agresywna wojna”. Jak zapobiec ucieczce Talentów?

Finanse dla niefinansistów

Co zrobić, by zagorzały humanista zrozumiał budżet swojego działu i nauczył się racjonalizować koszty? Nasze szkolenie “finanse dla niefinansistów” jest poprowadzone bez nudnych wykładów i żmudnego warsztatu z dziesiątkami tabelek. Proponujemy finansową grę symulacyjną – nie nudny warsztat, lecz emocjonującą przygodę.

Największe błędy menedżerów HR – błąd 9

Wadliwa komunikacja wewnętrzna to chyba najczęstszy problem, z jakim borykają się działy personalne. Niestety, nikt nie znalazł uniwersalnej recepty na stworzenie idealnego obiegu informacji. Wiadomo za to jedno: miękkie błędy mają twarde konsekwencje, które da się przeliczyć na pieniądze.

5/5 - (1 vote)