Publikacje

Jak uczyć e-businessu? Część 1

Szkolenia z zakresu wdrażania e-businessu w firmie powinni prowadzić praktycy. Menedżerowie odpowiedzialni za strategię e-business, a nie informatycy.  Oczywiście powinni rekrutować się z firm, które osiągnęły sukces rynkowy i finansowy w e-businessie.

więcej »

Dokumentacja – dotacje z BUR

Przedstawiamy listę głównych dokumentów związanych z dotacją w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Oprócz załączonych plików, pracodawca – by otrzymać wsparcie finansowe, zobowiązany jest też wypełnić wniosek o dotacje online – w systemie BUR.

więcej »

Zarządzanie zmianą – badanie potrzeb szkoleniowych

Organizując zajęcia z zarządzania zmianami w organizacji, każdorazowo dopasowujemy program odpowiednio do potrzeb danej grupy. O co więc Państwa na początek spytamy?

więcej »

Zarządzanie strategiczne – badanie potrzeb szkoleniowych

więcej »

Szkolenia trenerskie- badanie potrzeb szkoleniowych

więcej »

Autoprezentacja i prowadzenie prezentacji – badanie potrzeb

więcej »

Finanse dla niefinansistów – badanie potrzeb szkoleniowych

Przygotowując trening z finansów menedżerskich, każdorazowo tworzymy harmonogram spotkania adekwatnie do oczekiwań pracodawcy i samych uczestników. O co więc Państwa na początek spytamy?

więcej »

Zarządzanie projektem – audyt potrzeb szkoleniowych

Przygotowując szkolenie zamknięte z zarządzania projektem, zawsze dopasowujemy harmonogram spotkania adekwatnie do potrzeb danej grupy. Naszą współpracę rozpoczniemy od wywiadu telefonicznego – i zadania serii pytań.

więcej »

Obsługa klienta – badanie potrzeb szkoleniowych

Przygotowując szkolenie zamknięte z obsługi klienta, w każdym naszym projekcie dopasowujemy harmonogram spotkania odpowiednio do sytuacji szkolonej firmy. Wszystko zaczyna się od postawienia Państwu jako klientowi kilku pytań.

więcej »

Negocjacje – diagnoza potrzeb szkoleniowych

Przygotowując warsztaty biznesowe z negocjacji, w każdym naszym projekcie dopasowujemy harmonogram spotkania adekwatnie do potrzeb danej grupy. Naszą współpracę rozpoczniemy od wywiadu telefonicznego – i zadania serii pytań.

więcej »
Strona 1 z 912345...Ostatnia »