Publikacje

Dotacje na szkolenia dla firm

Na nasze szkolenia menedżerskie, interpersonalne, handlowe i gry symulacyjne pomagamy uzyskać dotację z Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub Bazy Usług Rozwojowych. Firmy średnie (do 250 pracowników i do 10 mln Euro rocznego obrotu) mogą uzyskać dofinansowanie 80% kosztów. Duże – 50%.

więcej »

Szkolenia dla darczyńców

Firma szkoleniowa Training Projects serdecznie zaprasza Państwa do udziału w nieustającej akcji „Szkolenia dla darczyńców”. Jej celem jest promocja idei wspierania organizacji non profit przez polskie. przedsiębiorstwa.

więcej »

List Referencyjny

Firma Training Projects przeprowadziła w 2017 roku, dla menedżerów naszej firmy program szkoleniowy Frontline stanowiący część wewnętrznego programu rozwoju umiejętności kierowniczych i przywódczych.

więcej »

Bezpłatne szkolenie dla NGO

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla organizacji realizujących projekty edukacyjne, strażnicze, pro-demokratyczne, innowacyjne, a także związane z budową kapitału społecznego, albo społeczeństwa obywatel

więcej »

Warsztaty dla start-up’ów na AGH

Młodych wynalazców i przedsiębiorców zapraszamy na cykl warsztatów strategicznych na krakowskiej AGH, które nasi trenerzy realizować będą w ramach projektu koordynowanego przez fundusz i akcelerator KIC Inno Energy.

więcej »

Akcja „swój – obcy” – ciekawa symulacja na szkolenia

W jaki sposób można poza salą szkoleniową kształtować postawy i zachowania społeczne zatrudnionych  w firmie osób? Poznaj jedną z naszych symulacji outdoor.

więcej »

AGENT – scenariusz szkolenia team building

Kilkunastoosobowy dział ochrony pewnej firmy produkcyjnej – dobrze wyszkoleni i wysportowani w większości byli policjanci – poszukiwał szkolenia team building skrojonego na miarę. Wspólnie z klientem zrealizowaliśmy poniższy, nieco nietypowy scenariusz szkoleniowy.

więcej »

Książki na szkolenia biznesowe

Kiedy wracałem ze stażu w Danii, celnik nie chciał mnie przepuścić. Nie wiedział, jak potraktować kilka tysięcy stron materiałów treningowych. Z trudem uwierzył, że to tylko materiały z  mojej pracy – materiały na szkolenia biznesowe.

więcej »

Inspirujące innowacje i wynalazki

Szukasz inspiracji na rozpoczęcie sesji generowania pomysłów? A może przykładów na szkolenie z kreatywności? Interesują Cię niebanalne – choć często proste i niedrogie  wynalazki? Tutaj znajdziesz kilkadziesiąt ciekawych wynalazków i innowacji.

więcej »

Mapa Rozwoju

Każdy z nas słyszał teorię, wedle której przeciętny człowiek wykorzystuje tylko kilka procent mózgu. Oczywiście to jedynie popularny mit. Jednak neurologia odnajduje w nim ziarno prawdy: szkolenia silnie angażujące 6 głównych części mózgu są skuteczniejsze i ciekawsze niż tradycyjny warsztat. I nie chodzi biorezonans czy hipnozę.  Wystarczy połączyć symulacje ruchowo- przestrzenne (np. z trójwymiarowymi rekwizytami) i intuicyjną wizualizację (np. plansze).

więcej »
Strona 1 z 612345...Ostatnia »