Dziękujemy, że jesteś z nami i mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza książka. Zapraszamy do wysłuchania pierwszego rozdziału. Zapraszamy tez do kontaktu z nami pod adresem kontakt@szkolenia-menedzerskie.pl, a także na nasze szkolenia… 

Najciekawsze teksty z naszego bloga:

Ile wydać na home-office i czy to się zwróci?

Skuteczność pracy zdalnej zależy od sprzętu home-office. U jednego z klientów sprawdzaliśmy, czy dofinansowanie pracownikom domowych biur opłaca się pracodawcy. Oto wyniki.

Zdalne warsztaty interaktywne i team building w Nokii

Wymień interaktywne, grupowe metody prowadzenia szkoleń, których nie da się zrealizować online.  Gry team building? Scenki? Burze mózgów? Jeśli znalazłeś taką metodę – spróbujemy przekonać cię, że nie masz racji. Oto opis warsztatów menedżerskich i spotkań team building, jakie zrealizowaliśmy zdalnie w Nokii.

Skuteczność a koszt szkoleń warsztatowych i online

Dla dużej firmy usługowej zrealizowaliśmy Akademię Lidera w 100% online. Warsztaty były interaktywne (80% czasu to ćwiczenia w podgrupach), ale czy równie skuteczne jak klasyczne szkolenia? Policzyliśmy, na ile zmieniła się relacja kosztu do korzyści dla zeszłorocznej i tegorocznej Akademii.

5/5 - (1 vote)