Najciekawsze teksty z naszego bloga:

Symulowany biznes – cz. 1

Zarząd dużego banku chciał pokazać swoim młodym talentom – uczestnikom programu dla przyszłych menedżerów – jak naprawdę działa instytucja finansowa. Dla kierowników przygotowano więc symulację Banking Game. Przez dwa dni musieli zarządzać fikcyjnymi bankami, konkurować z czterema innymi instytucjami, rozwijać usługi finansowe i sprzedawać je na wolnym rynku. A pod koniec każdego symulowanego „roku” policzyć, ile zarobili i jaki udział w rynku osiągnęli.

Finanse dla niefinansistów

Co zrobić, by zagorzały humanista zrozumiał budżet swojego działu i nauczył się racjonalizować koszty? Nasze szkolenie “finanse dla niefinansistów” jest poprowadzone bez nudnych wykładów i żmudnego warsztatu z dziesiątkami tabelek. Proponujemy finansową grę symulacyjną – nie nudny warsztat, lecz emocjonującą przygodę.

Największe błędy menedżerów HR – błąd 8

Jeśli szef HR tworzy pakiet motywacyjny tylko w oparciu o swoją intuicję, a nie zdiagnozowane potrzeby pracowników, może nie trafić w ich preferencje. Wówczas jego wysiłek i poniesione koszty pójdą na marne. To tak, jakby kelner, który lubi wołowinę, postawił talerz z pieczenia przed jaroszem.

Rate this page