Z przyjemnością informujemy, że wg. Rankingu Firm Szkoleniowych jesteśmy drugą najlepszą firmą szkoleniową w Polsce. Dziękujemy Państwu – naszym Klientom.

Szkolenia ze sprzedaży – dlaczego z nami?

  1. Trenerzy prowadzący nasze warsztaty przeszli drogę od handlowca, do menedżera sprzedaży w renomowanych koncernach. Są praktykami sprzedaży, którzy z sukcesem realizowali cele handlowe i zarządzali swoimi zespołami
  2. Specjalizujemy się w warsztatach zamkniętych, dopasowanych do potrzeb danej grupy handlowców. Projekt rozpoczynamy od analizy potrzeb samych uczestników (często jadąc z handlowcami w teren – do ich klientów), oraz oczekiwań dyrektora sprzedaży.
  3.  Projektami i klientami opiekują się u nas tylko najbardziej doświadczeni trenerzy. Na spotkaniu z Państwem pojawi się osoba z dużym doświadczeniem w zarządzaniu handlowcami i realizacji strategii handlowej.
  4. Rafał Szczepanik, prezes firmy i autor gier sprzedażowych i negocjacyjnych, został uznany za jednego z 28 najlepszych polskich trenerów (ranking miesięcznika Profit i firmy audytorskiej KPMG). Gerard Sigmundzik, główny trener prowadzący warsztaty o tematyce „sprzedaż” i „obsługa klienta„, znalazł się w gronie 22 najlepszych polskich trenerów biznesu (ranking serwisu Szkolenia-opinie.edu.pl).
  5.  Nasze szkolenia sprzedażowe wykorzystują naukę przez doświadczenie:symulacje strategiczne (m.in. Sales Simulation), gry, ćwiczenia odzwierciedlające codzienną pracę handlowca (scenki). Dodajmy, że pracujemy aż siedmioma rodzajami nietypowych scenek. Jeśli Twoi handlowcy są już znużeni pracą ze zwykłymi scenkami i kamerą – zapraszamy do nas.
  6.  Pracujemy w stałym zespole trenerskim. To pozwala utrzymać wysoką jakość i powtarzalny standard np. w wielomiesięcznych programach szkoleniowych.
  7.  Posiadamy narzędzia pozwalające na pogłębioną analizę potrzeb (m.in. należący do nas portal HRmapa.pl).  Szkolenia wspomagamy badaniami motywacji handlowców (Barometr Nastroju Handlowców) czy kultury organizacyjnej, a także Development Center.
  8. Realizujemy regularnie coaching dla handlowców, a nasi trenerzy posiadają certyfikację coachingową ICF. W naszej ofercie znajduje się coaching dot. sprzedaży i umiejętności handlowych, a także coaching z zakresu zarządzania sprzedażą i zespołem handlowym.

Szkolenia – sprzedaż – opinie uczestników:

Warsztaty sprzedażowe prowadzone przez Pana Gerarda Sigmundzika i Witolda Mockałło było dopasowane do konkretnych potrzeb, które wzięto pod uwagę w najmniejszych szczegółach, oraz spełniło założone cele. Trenerzy wykazali się profesjonalizmem i elastycznością. Chcę podkreślić bardzo dobre przygotowanie trenerów – zarówno merytoryczne, jak i organizacyjne. Przedstawione przykłady obrazujące merytoryczne treść ułatwiały zrozumienie omawianych zagadnień.
Tomasz Brzęcki, Dyrektor ds. Logistyki I Rozwoju, EGA

Profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo duża wiedza oraz doświadczenie trenera
wykroczyło po za moje oczekiwania. Indywidualny tryb prowadzenia szkolenia pozwolił na
znaczące poszerzenie wiedzy z zagadnień menadżerskich oraz negocjacyjnych. Nie
przypuszczałem, że szkolenie może upłynąć tak szybko, a zarazem być tak efektywne.
Grzegorz Żuchowski, Dyrektor Handlowy, STEN Polska

 

 

 

4.9/5 - (30 votes)