Szkolenia menedżerskie

Kontakt

By otrzymać ofertę i książkę "Budowanie kultury innowacyjności", napisz na kontakt@szkolenia-menedzerskie.pl, zadzwoń pod 537-370-573, lub zostaw numer telefonu:

Nazwa Twojej firmy:

Imię i nazwisko:

Szukam szkolenia dot. umiejętności:
menedżerskichhandlowych, negocjacyjnychosobistych, interpersonalnychSzukam szkolenia:

Klienci o nas

 • Szkolenia są bardzo dobrze merytorycznie przygotowane, a klient może liczyć na zaangażowanie i progesjonalizm.
  Agnieszka Wodecka, HR Manager, KappAhl
 • Projekty były przeprowadzone z najwyższą starannością, dbałością o nasze potrzeby i założone cele.
  Joanna Szmycińska - Słowik, Specjalista ds. HR, Mondi Świecie
 • Profesjonalizm trenerów i ich elastyczność pozwoliły osiągnąć cele szkolenia. Otrzymaliśmy też wiele wsparcia w kwestiach organizacyjnych.
  Monika Kamińska, Hewlett-Packard
 • Trener wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale też zaangażowaniem wykraczającym poza warunki umowy.
  Izabela Wojciechowska, Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju, Neuca
 • Trenerka wykazała się dużym doświadczeniem w dopasowaniu elementów szkolenia do potrzeb grupy i założonych celów.
  Sławomir Łagowski, Kierownik Działu Personalnego, Sanofi-Aventis
 • Szkolenie cechowało się profesjonalizmem i bardzo dobrą organizacją, dużym zaangażowaniem trenerów, wysoką jakością i miłą atmosferą.
  Marek Piętka, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Osobowych, UNIQA
 • Realizując każdy z projektów, otrzymywaliśmy szeroką ofertę możliwości. Trenerzy dysponowali wieloma autorskimi metodami i bez problemu dopasowywali je do naszych potrzeb.
  Ewa Mazur, Sp. ds. personalnych, Eaton Automotive
 • Uzyskana na szkoleniu wiedza oraz przykłady z doświadczeń trenerów są wykorzystywane przez uczestników w naszej rzeczywistości biznesowej.
  Magdalena Ciesielka, Menedżer ds. Personalnych, Nordzucker Polska
 • Szkolenie było dopasowane do konkretnych potrzeb, które wzięto pod uwagę w najmniejszych szczegółach. Trenerzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i elastycznością.
  Joanna Komorniczak, HR Business Partner, Novartis Poland
 • Podkreślić należy profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie trenerów. Wszystkie założenia i cele projektu zostały zrealizowane.
  Michał Rybak, Członek Zarządu, Luxmed

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 2000 r. prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

ANDRZEJ KOSZYK

Były menedżer marketingu, szef zespołów handlowych, od kilkunastu lat konsultant i trener. Prowadzi szkolenia dla menedżerów, prezenterów i trenerów.

Z przyjemnością informujemy, że wg. Rankingu Firm Szkoleniowych jesteśmy drugą najlepszą firmą szkoleniową w Polsce. Dziękujemy Państwu – naszym Klientom. Zobacz ranking.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez trenerów Training Projects?

Szkolenia menedżerskie – trenerzy

 1. Czterech z naszych trenerów znalazło się w rankingu 22 najlepszych polskich trenerów.
 2. Nasi trenerzy to byli członkowie zarządu, dyrektorzy personalni lub szefowie sprzedaży w znanych polskich firmach i wiodących korporacjach.
 3. Nasi szkoleniowcy to osobowości. Poza pracą menedżera i trenera, ma też drugą twarz: polarnika, kapitana jachtowego, autora powieści kryminalnych. Prowadząc warsztaty, angażują swoje pasje do wzbogacania zajęć. Czy zarządzanie ekspedycją na biegun ma coś wspólnego z zarządzaniem projektem…
 4. Rafał Szczepanik, założyciel firmy, to jeden z 28 najlepszych polskich trenerów biznesu (wyniki rankingu  miesięcznika Profit i firmy audytorskiej KPMG).
 5. Mamy stały zespól trenerski. To daje nam możliwość dbania o jakość i powtarzalny standard np. w projektach liczących kilkaset dni szkoleń menedżerskich.
 6. Jesteśmy autorami sześciu książek i ponad stu tekstów dotyczących zarządzania, przywództwa i pracy szefa (publikowanych m.in. w Manager Magazine, Rzeczpospolitej, Pulsie Biznesu, Personel i Zarządzanie).

Warsztaty menedżerskie – nasze podejście

 1. Nasze szkolenia menedżerskie to rozwój przez doświadczenie: symulacje strategiczne, gry, ćwiczenia oddające specyfikę codziennej pracy i zadań menedżera.
 2. Treningi wzbogacamy narzędziami, które sprawdziliśmy sami – pracując jako menedżerowie. Wzmacniamy wdrażanie wiedzy ze szkolenia przetestowanymi metodami i narzędziami.
 3. Nasza domena to szkolenia zamknięte, zaprojektowane zgodnie z potrzebami Państwa firmy. Budowanie programu rozpoczynamy od analizy potrzeb.
 4. Posiadamy narzędzia pozwalające na pogłębioną analizę potrzeb (m.in. należący do nas portal HRmapa.pl). Szkolenia wspomagamy więc często badaniami z zakresu motywacji czy kultury organizacyjnej, a także projektami Development Center.
 5. Projektami i klientami opiekują się u nas tylko najbardziej doświadczeni trenerzy. Nie zatrudniamy handlowców. Na spotkaniu z Państwem nie pojawi się niedoświadczony sprzedawca, ale osoba z dużym doświadczeniem menedżerskim i szkoleniowym.

Długofalowe programy rozwojowe

 1. Specjalizujemy się w kompleksowych programach rozwojowych dla pracowników i menedżerów. Projektujemy długie cykle szkoleniowe, które oprócz umiejętności miękkich (kreatywność, motywowanie czy coaching), obejmują też tematy twardsze (zarządzanie strategiczne, finanse dla niefinansistów), oraz wsparcie mentorskie, doradcze i coachingowe.
 2. Znani jesteśmy z wieloletniej, stałej współpracy z klientami – wspierając Państwa pracowników od momentu rekrutacji, aż do osiągnięcia wysokiej pozycji menedżerskiej. Z dużą częścią naszych klientów pracujemy wspólnie od ponad dziesięciu lat.
 3. Tworząc programy rozwojowe, jesteśmy nie tylko dostawcą szkoleń menedżerskich. Pełnimy rolę partnera zarządu w definiowaniu celów strategicznych HR, projektowaniu planów i budżetów, komunikowaniu planów rozwojowych pracownikom, rozwiązywaniu nagłych kryzysów i kreowaniu innowacyjnych pomysłów związanych z zarządzaniem ludźmi.
 4. Uczestnicy dużych cykli szkoleniowych korzystają nie tylko z warsztatów, ale też dodatkowych elementów rozwojowych. Mają dostęp do testów osobowościowych w HRmapa.pl, otrzymują krótkie filmy edukacyjne, a także książki menedżerskie naszych trenerów (na życzenie – z osobistymi dedykacjami). Grają też w zaawansowane strategiczne gry symulacyjne znane m.in. z programów MBA. Wreszcie, otrzymują wsparcie coachingowe (zdalne i w miejscu pracy), narzędzia planistyczno decyzyjne, biorą udział w spotkaniach typu follow-up, scenariuszowych wyjazdach team building itp.
 5. Pracodawca korzystający z większych programów szkoleniowych (min. 10 dni) może skorzystać z dotacji Krajowego Funduszu Szkoleniowego (50%-80% dotacji), lub dotacji Fundacji Training Projects (ta ostatnia wynosi tylko 30%, lecz nie wiążą się z nią formalności, a decyzja o przyznaniu wydawana jest w ciągu 3 dni).

 

Szkolenia menedżerskie
4.6 (92.63%) 19 votes