Z przyjemnością informujemy, że wg. Rankingu Firm Szkoleniowych jesteśmy drugą najlepszą firmą szkoleniową w Polsce. Dziękujemy Państwu – naszym Klientom.

Wiele lat zarządzaliśmy firmami i zespołami. Z czasem zauważyliśmy, że największą frajdę sprawia nam rozwijanie ludzi. Dlatego założyliśmy fundację Training Projects.

Szkolenia biznesowe

Oferujemy warsztaty biznesowe dotyczące kilku dziedzin tematycznych:

 • warsztaty dla menedżerów: przywództwo i zarządzanie biznesem
 • treningi efektywności osobistej i kompetencji miękkich
 • szkolenia z zakresu sprzedaży,
 • gry i symulacje biznesowe,
 • wyjazdy integracyjne – team building

Ćwiczenia opieramy na narzędziach i metodach, które sami sprawdziliśmy w pracy w biznesie (jako handlowcy i menedżerowie – każdy z naszych trenerów ma kilkunastoletni staż menedżerski).

Warsztaty biznesowe – czyli o wyprawie na biegun…

Korzystamy też z naszych pozabiznesowych doświadczeń. Rafał Szczepanik – prowadząc szkolenia biznesowe dot.  przywództwa – opowiada, jak organizował wyprawę na biegun południowy. Iwona Piga i Andrzej Niemczyk, mówiąc o komunikacji i liderze, opowiadają o zespołach żeglarskich, którymi kierowali na Bałtyku. Gerard Sigmundzik nawiązuje do organizowanych koncertów (czego nauczył się od U2 o zarządzaniu?). Z Witkiem Mockałło wszyscy rozmawiają  o tym, jak odremontował sportowy kabriolet z 1967r… (i są to poważne rozmowy o motywowaniu i negocjacjach).

Kto prowadzi nasze szkolenia?

 • Adam Pasternak trener z 15 letni doświadczeniem. Kierował programami rozwojowymi m.in. dla Grupy Lotos, Henkel Polska, MAN Bus. Projektant gier symulacyjnych, prowadzi szkolenia biznesowe dla menedżerów, oraz kierowników zespołów produkcyjnych.
 • Rafał Szczepanik to współzałożyciel i były wiceprezes Pracuj.pl, napisał 5 książek o zarządzaniu i szkoleniach team building. Prowadzi szkolenia dot. zarządzania, przywództwa i komunikacji.
 • Iwona Piga kierowała zespołami handlowymi w Procter & Gamble i Welli. Autorka gier symulacyjnych, które uatrakcyjniają jej szkolenia biznesowe z zakresu pracy w zespole i efektywności osobistej.
 • Witold Mockałło wprowadził na polski rynek cztery szwajcarskie firmy farmaceutyczne, był dyrektorem generalnym Mepha Polska. Specjalizuje się w projektach dla branży farmaceutycznej i medycznej.
 • Jolanta Uran Gędłek wdrażała systemy ocen i motywacyjne m.in. w: Farby Śnieżka, Zakłady Azotowe w Tarnowie, Tauron Energia, North Fish, Centrum Nauki Kopernik. Prowadzi szkolenia biznesowe dotyczące kompetencji miękkich i HR.
 • Gerard Sigmundzik był menedżerem sprzedaży i projektów promocyjnych w Kompanii Piwowarskiej. Specjalizuje się w treningach dla handlowców i negocjatorów oraz pracowników obsługi klienta.
 • Andrzej Niemczyk był dyrektorem handlowym w Evopharmie i Gedeon Richter, napisał 5 książek o zarządzaniu i sprzedaży. Prowadzi warsztaty biznesowe łączące wiedzę psychologiczną z praktyką sprzedażową i przywódczą.
 • Dominika Zielińska odpowiadała za programy rozwojowe w Tesco. Jest też akredytowanym coachem ACC. Prowadzi anglojęzyczne szkolenia miękkie i treningi team building.

Fundacja Training Projects

Prowadzimy warsztaty i treningi nie tylko dla zysku. Jako fundacja 1/3 zysków przeznaczamy na cele charytatywne – głównie wspieranie edukacji kreatywnej, przedsiębiorczej i interpersonalnej dzieci. Naszym głównym beneficjentem jest Uniwersytet Dzieci.

Jednocześnie, znaczna część naszych szkoleń związana jest z dotacjami. W przypadku zamówienia więcej niż 10 dni szkolenia, przygotowujemy bezpłatnie wnioski o dotację z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (dotacja 80% dla firm średnich i 50% dla dużych). Wbrew pozorom, procedury są proste a szanse wygranej duże. Jednak zasady dotacji różnią się dla poszczególnych miast – prosimy więc o kontakt, wspólnie ustalimy, jak to wygląda w Państwa mieście.

Druga opcja to dotacje Fundacji Training Projects (dla projektów min. 10 dni szkoleń). Dotacja pokrywa tylko 1/3 ceny szkolenia, ale nie ma ograniczeń co do wielkości firm czy tematu szkolenia, ani skomplikowanych procedur. Do wyczerpania środków w danym roku korzystać z niej mogą, od ręki, wszyscy pracodawcy.

O możliwości uzyskania dotacji chętnie opowiemy w bezpośredniej rozmowie – na spotkaniu lub telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia biznesowe
4.9 (97.14%) 21 votes