Szkolenia biznesowe

Kontakt

By otrzymać ofertę i książkę "Budowanie kultury innowacyjności", napisz na kontakt@szkolenia-menedzerskie.pl, zadzwoń pod 537-370-573, lub zostaw numer telefonu:

Nazwa Twojej firmy:

Imię i nazwisko:

Szukam szkolenia dot. umiejętności:
menedżerskichhandlowych, negocjacyjnychosobistych, interpersonalnychSzukam szkolenia:

Klienci o nas

 • Szkolenia są bardzo dobrze merytorycznie przygotowane, a klient może liczyć na zaangażowanie i progesjonalizm.
  Agnieszka Wodecka, HR Manager, KappAhl
 • Projekty były przeprowadzone z najwyższą starannością, dbałością o nasze potrzeby i założone cele.
  Joanna Szmycińska - Słowik, Specjalista ds. HR, Mondi Świecie
 • Profesjonalizm trenerów i ich elastyczność pozwoliły osiągnąć cele szkolenia. Otrzymaliśmy też wiele wsparcia w kwestiach organizacyjnych.
  Monika Kamińska, Hewlett-Packard
 • Trener wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale też zaangażowaniem wykraczającym poza warunki umowy.
  Izabela Wojciechowska, Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju, Neuca
 • Trenerka wykazała się dużym doświadczeniem w dopasowaniu elementów szkolenia do potrzeb grupy i założonych celów.
  Sławomir Łagowski, Kierownik Działu Personalnego, Sanofi-Aventis
 • Szkolenie cechowało się profesjonalizmem i bardzo dobrą organizacją, dużym zaangażowaniem trenerów, wysoką jakością i miłą atmosferą.
  Marek Piętka, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Osobowych, UNIQA
 • Realizując każdy z projektów, otrzymywaliśmy szeroką ofertę możliwości. Trenerzy dysponowali wieloma autorskimi metodami i bez problemu dopasowywali je do naszych potrzeb.
  Ewa Mazur, Sp. ds. personalnych, Eaton Automotive
 • Uzyskana na szkoleniu wiedza oraz przykłady z doświadczeń trenerów są wykorzystywane przez uczestników w naszej rzeczywistości biznesowej.
  Magdalena Ciesielka, Menedżer ds. Personalnych, Nordzucker Polska
 • Szkolenie było dopasowane do konkretnych potrzeb, które wzięto pod uwagę w najmniejszych szczegółach. Trenerzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i elastycznością.
  Joanna Komorniczak, HR Business Partner, Novartis Poland
 • Podkreślić należy profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie trenerów. Wszystkie założenia i cele projektu zostały zrealizowane.
  Michał Rybak, Członek Zarządu, Luxmed

IWONA PIGA

Doświadczony menedżer sprzedaży, trener i handlowiec. Znawca sektora FMCG i pracy z sieciami dystrybucji. Pracowała w Welli, Procter&Gamble, Thalgo. Od 2005 roku prowadzi szkolenia biznesowe, szkolenia zamknięte poprzez symulacje biznesowe, a także wyjazdy integracyjne. Kierowała kilkudziesięcioma projektami team building, dla grup od 8 do 300 osób. Posiada certyfikację Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor w zakresie prowadzenia szkoleń outdoor i wyjazdów integracyjnych. Prywatnie żeglarz, turysta i narciarz.

RAFAŁ SZCZEPANIK

Prezes Training Projcts. Od 2000 r. prowadzi szkolenia biznesowe, wyjazdy team building i gry symulacyjne. Jest doświadczonym menedżerem: współzałożyciel portalu Pracuj.pl, przez sześć lat był jego wiceprezesem. Pracował też w Danii i Gwatemali. Został uznany za jednego z czterech najlepszych polskich trenerów w kategorii „gry symulacyjne” (ranking firm szkoleniowych magazynu Profit i KPMG).

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor, które szkoli i certyfikuje trenerów team building. Autor jedynej polskiej książki poświęconej organizacji wyjazdów team building i integracyjnych dla firm („Budowanie zespołu”). Instruktor wspinaczki. Prywatnie podróżnik i alpinista – pierwszy Polak, który zdobył oba bieguny i himalajski ośmiotysięcznik. Wspiął się też na najwyższe szczyty Andów i Alp, brał udział w wyprawach na wszystkich kontynentach.

RENATA WASYLÓW

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach ICF, trener w zakresie umiejętności osobistych i menedżerskich. Wcześniej pracowała jako Brand Manager i Trade Marketing Manager w Reckitt Benckiser i Michelin. Zarządzała takimi markami jak: Michelin, Vanish, Air Wick, Bryza, Strepsils, Nurofen. Jest też skutecznym menedżerem projektów. Doświadczenie z pracy w korporacjach, w powiązaniu z uniwersytecką wiedzą na temat finansów, pozwala jej na pracę trenera, coacha i konsultanta. Specjalnością Renaty jest coaching dotyczący przywództwa, tworzenia zespołów, komunikacji, motywacji i zarządzania. Pracuje w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

JAROSŁAW FIGIEL

Doświadczony menedżer, od wielu lat prowadzi szkolenia z zarządzania zespołami i firmą oraz symulacje biznesowe i gry menedżerskie. Właściciel agencji trekkingowej Exploruj.pl. Przez wiele lat – jako menedżer sprzedaży – współtworzył sukces firmy Coca-Cola w Polsce. Zbudował silną pozycję firmy w centrach turystycznych południa kraju. Wdrażał nowoczesne strategie sprzedaży do kanałów immediate consumption. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami sprzedaży i dystrybucji FMCG. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe związane z zarządzaniem zespołem, budowaniem zespołów, motywowaniem, oraz technikami sprzedaży i negocjacji. Instruktor wspinaczki, przewodnik tatrzański, były ratownik TOPR. Certyfikowany trener outdoor (certyfikacja Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor)

WITOLD MOCKAŁŁO

Doświadczony trener szkolący handlowców i szefów. Menedżer najwyższego szczebla z dwudziestoletnim stażem – wprowadził z sukcesem na polski rynek cztery firmy zagraniczne, zarządzał wieloosobowymi zespołami, koordynował projekty promocji sprzedaży. Od 15 lat prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu kompetencji menadżerskich i handlowych – zarządzania zespołami, budowania autorytetu szefa, motywowania, komunikacji, pracy przedstawiciela handlowego, sprzedaży i negocjacji w biznesie. Od 15 lat zajmuje się coachingiem. Uczestnik The Coaching Academy London. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

KATARZYNA KOWALSKA

Przez 8 lat pracowała w Rettig Heating Sp. z o.o., przechodząc przez wszystkie szczeble kariery, od finansów po HR. Ukoronowaniem jej kariery było aktywne uczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii personalnej dla wszystkich firm należących do Rettig Heating Group w Europie. Pracowała też jako Dyrektor Personalny w Saint Gobain Isover Polska. Od kilku lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz wyjazdy integracyjne oparte o gry szkoleniowe. Autorka dwóch książek na temat coachingu. Prywatnie wielbicielka domowego ogniska, spacerów po lesie i podróżowania w nieznane.

OLAF FLAK

Były pracownik centrali Forda w Niemczech i ING w Katowicach. Doktor zarządzania, przedsiębiorca internetowy. Od 10 lat prowadzi szkolenia i projekty doradcze..

MARIUSZ KĘDZIERKSI

Przez wiele lat pracował jako szef działu szkoleń, a wcześniej trener i coach handlowców w firmie Cersanit. Współtwórca systemu oceny i rozwoju pracowników w grupie Cersanit/Opoczno. Kierował zespołem trenerów wewnętrznych wspomagających sprzedaż, ma też własne doświadczenie w sprzedaży b2b. Jako trener prowadzi szkolenia miękkie i handlowe. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. C. Skuteczna sprzedaż bez manipulacji.”

ANDRZEJ KOSZYK

Były menedżer marketingu, szef zespołów handlowych, od kilkunastu lat konsultant i trener. Prowadzi szkolenia dla menedżerów, prezenterów i trenerów.

Z przyjemnością informujemy, że wg. Rankingu Szkoleń jesteśmy drugą najlepszą firmą w Polsce. Dziękujemy Państwu: naszym Klientom. Zobacz ranking.

Wiele lat zarządzaliśmy firmami i zespołami. Z czasem zauważyliśmy, że największą frajdę sprawia nam rozwijanie ludzi. Dlatego założyliśmy fundację Training Projects.

Szkolenia biznesowe

Oferujemy warsztaty biznesowe dotyczące kilku dziedzin tematycznych:

 • warsztaty dla menedżerów: przywództwo i zarządzanie biznesem
 • trening efektywności osobistej i kompetencji miękkich
 • szkolenia z zakresu sprzedaży,
 • gry i symulacje biznesowe,
 • wyjazdy integracyjne – team building

Ćwiczenia opieramy na narzędziach i metodach, które sami sprawdziliśmy w pracy w biznesie (jako handlowcy i menedżerowie) – nie oferujemy modeli, które znamy tylko z teorii.

Na wszystkie nasze programy można uzyskać dotacje do 80% ceny warsztatów (więcej informacji na dole strony).

Na dobry początek: upominek książkowy

Nasza książka „Budowanie kultury innowacyjności” to 300 stron studiów przypadku i narzędzi dla menedżerów HR i szkoleń. Prześlemy ją Państwu razem z ofertą, by pokazać nasze doświadczenie – na przykładzie 12 projektów zrealizowanych dla 12 naszych klientów. Książkę wysyłamy bezpłatnie – jej dystrybucja to część działalności non profit Fundacji Training Projects.

Warsztaty biznesowe – czyli o wyprawie na biegun…

Korzystamy też z naszych pozabiznesowych doświadczeń. Rafał Szczepanik – prowadząc szkolenia biznesowe dot.  przywództwa – opowiada, jak organizował wyprawę na biegun południowy. Iwona Piga i Andrzej Niemczyk, mówiąc o komunikacji i liderze, opowiadają o zespołach żeglarskich, którymi kierowali na Bałtyku. Gerard Sigmundzik nawiązuje do organizowanych koncertów (czego nauczył się od U2 o zarządzaniu?). Z Witkiem Mockałło wszyscy rozmawiają  o tym, jak odremontował sportowy kabriolet z 1967r… (i są to poważne rozmowy o motywowaniu i negocjacjach).

Kto prowadzi nasze szkolenia?

 • Rafał Szczepanik to współzałożyciel i były wiceprezes Pracuj.pl, napisał 5 książek o zarządzaniu i szkoleniach team building. Prowadzi szkolenia dot. zarządzania, przywództwa i komunikacji. Więcej o Rafale…
 • Iwona Piga kierowała zespołami handlowymi w Procter & Gamble i Welli. Autorka gier symulacyjnych, które uatrakcyjniają jej szkolenia biznesowe z zakresu pracy w zespole i efektywności osobistej. Więcej o Iwonie
 • Adam Pasternak trener z 15 letni doświadczeniem. Kierował programami rozwojowymi m.in. dla Grupy Lotos, Henkel Polska, MAN Bus. Projektant gier symulacyjnych, prowadzi szkolenia biznesowe dla menedżerów, oraz kierowników zespołów produkcyjnych. Więcej o Adamie…
 • Witold Mockałło wprowadził na polski rynek cztery szwajcarskie firmy farmaceutyczne, był dyrektorem generalnym Mepha Polska. Specjalizuje się w projektach dla branży farmaceutycznej i medycznej. Więcej o Witku…
 • Jolanta Uran Gędłek wdrażała systemy ocen i motywacyjne m.in. w: Farby Śnieżka, Zakłady Azotowe w Tarnowie, Tauron Energia, North Fish, Centrum Nauki Kopernik. Prowadzi szkolenia biznesowe dotyczące kompetencji miękkich i HR. Więcej o Joli…
 • Gerard Sigmundzik był menedżerem sprzedaży i projektów promocyjnych w Kompanii Piwowarskiej. Specjalizuje się w treningach dla handlowców i negocjatorów oraz pracowników obsługi klienta. Więcej o Gerardzie…
 • Andrzej Niemczyk był dyrektorem handlowym w Evopharmie i Gedeon Richter, napisał 5 książek o zarządzaniu i sprzedaży. Prowadzi warsztaty biznesowe łączące wiedzę psychologiczną z praktyką sprzedażową i przywódczą. Więcej o Andrzeju
 • Dominika Zielińska odpowiadała za programy rozwojowe w Tesco. Jest też akredytowanym coachem ACC. Prowadzi anglojęzyczne szkolenia miękkie i treningi team building. Więcej o Dominice
 • Mirosław Dudziński był HR Managerem i szefem szkoleń w Danone, Jeronimo Martins, Pepsi i Skanska. Prowadzi warsztaty dot. współpracy i przywództwa. Więcej o Mirku…

Referencje od naszych klientów

Większość szkoleń prowadzimy u stałych klientów – którzy wracają do nas wielokrotnie. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych klientów i ich listami referencyjnymi – kliknij tutaj.

Fundacja Training Projects

Prowadzimy warsztaty i treningi nie tylko dla zysku. Jako fundacja 1/3 zysków przeznaczamy na cele charytatywne – głównie wspieranie edukacji kreatywnej, przedsiębiorczej i interpersonalnej dzieci. Naszym głównym beneficjentem jest Uniwersytet Dzieci.

Jednocześnie, znaczna część naszych szkoleń związana jest z dotacjami. W przypadku zamówienia więcej niż 10 dni szkolenia, przygotowujemy bezpłatnie wnioski o dotację z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (dotacja 80% dla firm średnich i 50% dla dużych). Wbrew pozorom, procedury są proste a szanse wygranej duże. Jednak zasady dotacji różnią się dla poszczególnych miast – prosimy więc o kontakt, wspólnie ustalimy, jak to wygląda w Państwa mieście.

Druga opcja to dotacje Fundacji Training Projects (dla projektów min. 10 dni szkoleń). Dotacja pokrywa tylko 1/3 ceny szkolenia, ale nie ma ograniczeń co do wielkości firm czy tematu szkolenia, ani skomplikowanych procedur. Do wyczerpania środków w danym roku korzystać z niej mogą, od ręki, wszyscy pracodawcy.

O możliwości uzyskania dotacji chętnie opowiemy w bezpośredniej rozmowie – na spotkaniu lub telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia biznesowe
4.9 (97.33%) 15 votes