Najciekawsze teksty z naszego bloga:

MIASTECZKO TEAM BUILDINGU

Miasteczko Team Building’u jest innowacyjnym systemem integracyjno – edukacyjnym opracowanym przez trenerów brytyjskiej firmy Lamerack, duńskiej Copenhagen Business School i polskiej Training Projects. Głównym celem przeprowadzenia Miasteczka–będzie integracja zespołu i dobra zabawa zapewniająca niezapomniane emocje, wzrost motywacji do pracy zespołowej, rozwój umiejętności i pracy w zespole.

Networking integracyjny dla introwertyków

Na wielu branżowych konferencjach organizatorzy planują sesje networkingowe. Chcą uczestnikom dać szansę na small talk i poznawanie nowych ludzi. Jak to zrobić mądrze, gdy spodziewamy się w większości introwertyków, albo osób nie potrafiących „rozmawiać o niczym”?

MOCNOinteraktywne szkolenie online: koronawirus a wyzwania szefa zespołu

Klient zaproponował zamianę szkoleń na warsztaty online. Pod trzema warunkami: Klient zaproponował zamianę marcowych szkoleń na warsztaty online. Pod trzema warunkami. 1. Opracujemy program „Koronawirus a wyzwania szefa zespołu”. 2. Nauka z domowego komputera na darmowej technologii. 3. Nie webinar, a interaktywny warsztat: dyskusje w podgrupach, gry, zadania angażujące ruch manualny.

Oto opis z realizacji tego projektu.

Rate this page